Магазин Декорбетон працює в онлайн режимі. Тел. (096) 634-82-85, (096) 502-31-75

Гарантія:
Ми реалізуємо тільки якісний оригінальний товар від виробника. Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину, дотримуючись сервісної політики компаній постачальників. Кожен товар перед продажем ретельно перевіряється. Якщо при покупці Ви виявили шлюб, зверніться до нас з приводу повернення або заміни товару.

Обмін і повернення:
Якщо придбаний в нашому магазині товар з якихось причин не підійшов Вам, ви завжди можете обміняти або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки або отримання замовлення за умови що товар не був у використанні, збереження його товарного вигляду, комплектності, цілісності упаковки і наявності чека нашого магазину. Обмін і повернення товару здійснюється за рахунок покупця. Це відноситься до товарів, як кактовари належної якості, так і неналежного!

Повернення можливе протягом 1-14 днів, в разі отримання від Вас повідомлення про помилково скоєному платежі або бажанні скасувати замовлення.

Після того, як Ви зробили покупку (внесли гроші і отримали чек) - товар належної якості передбачений Постановою Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р N 172 НЕ підлягає поверненню! Дана норма діє, навіть якщо Ви не покидали приміщення аптеки і не відходили від каси.

Прохання поставитися з розумінням, і виконувати положення чинних нормативних актів. Вищевказані вимоги продиктовані наступними факторами: медикаменти, косметика, засоби особистої гігієни, дитячі товари (і т.д.) вимагають зберігання при спеціальних температурних режимах в стерильних умовах.

Більш детально з переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

З питань гарантії обміну і повернення 0220db@gmail.com

Повернути товар можна кур'єром будь-якої служби, відправивши в наш офіс: Україна, Вінницька область, м Вінниця, вул. Максимовича, 10

Оплату повернення кур'єра оплачуєте Ви! Повернення грошей здійснюється на зазначені реквізити для повернення.

Фільтр